Balint hozzászólása:

:koccint:
Gondolom a meg nem adott gólnál az lehetett, hogy a bíró elvesztette szem elől a pakkot, ilyenkor automatikusan fújnak egyből. Kérdezd meg Mac-et, tudna az ilyenekről mesélni :idiota:
A PP gólunknál lévő kiállítás totál homály volt, ahogy írtam is, mondjuk a ti gólotoknál is Burns "boardingját" nem tudom miért fújták le, semmi extra nem volt, ennél sokkal durvább dolgokat elengednek. Eddig mondjuk minden meccsen kurva szarok voltak a bírók, de legalább mindkét irányba :idiota:

Amúgy mázlink volt, hogy nem ütött vissza, hogy ennyire visszaálltunk, nem szabad ilyet. 2-0 után az utolsó 36 percben összesen 4 lövésünk volt, ez teljesen elfogadhatatlan és megmagyarázhatatlan. Főleg az első harmad teljesítménye után, már ott el lehetett volna dönteni a meccset.
Nieminek jó lenne már egy SO :vigyor:
Amúgy brutálisakat blokkoltunk ma is, Couture pl jó lenne, ha nem nyúlkálna puszta kézzel lövésekbe. Ma is elég durván faragták, tuti nem 100%-os már, mint ahogy Vlasic is eléggé húzta a lábát egy blokk után.

Desjardins, Galiardi és Kearns szegények nagyon ügyetlenek... kaparnak, hajtanak meg minden, tök jó, de az életben nem fognak például gólt lőni.
Na mindegy, kellenek az ilyen emberkék is, nem lehetnek bent Couture-ék meg JT-ék állandóan :fogatlan:
Ja, Muzzin is amit kihagyott, üres kapura másfél méterről hárommal fölé lőtte :megijed: Kings fanként a fejem vertem volna a falba :fogatlan: